Truhlářství - Jiří Jakeš

Sortiment používaného materiálu

Pro výrobu nábytku používáme laminované dřevotřískové desky značek Egger a Kronospan a nově laminované desky výrobce DDL. Nabízíme kompletní sortiment od daných výrobců.

Je to jen zlomek nejvíce používaných dřevodekorů. Poku budete mít zájem, nabízíme i širokou paletu unidekorů v mnoha odstínech každé barvy. Paletu těchto unidekorů vám samozřejmě rádi nabídneme jak při zaměřování, tak v sídle naší firmy.

Zakázková výroba nabízí nekonečné možnosti dekorů a konstrukcí, které si můžete sami určit. Jelikož se zabýváme výrobou nejen kuchyňských linek, stolů, vestavěných skříní, komod a dalšího sektorového nábytku, nezbývá než věnovat se každé kapitole zvlášť a seznámit Vás s danými možnostmi v každé kategorii.

Vestavěné skříně

Ukázky vestavěných skříní naleznete v naší fotogalerii která Vám může sloužit jako hrubá předloha. Na vestavěné skříně používáme hliníkové profily různých dodavatelů. Na vzorky profilů se můžete podívat zde.

Interiér vestavěné skříně může být vybaven drátěným programem jako jsou drátěné koše, prádelní koše, šatní tyče, sklopné šatní tyče , různé držáky na kalhoty a mnoho dalších praktických doplňků. Snažíme se mít co nejširší záběr a tak doplňky neustále rozšiřujeme. Celkovou nabídku naleznete zde.

Kuchyňské linky

Materiál ze kterého bude kuchyňská linka si můžete plně vybrat z kompletní nabídky dřevodekorů a unidekorů které máme k dispozici. Budeme-li brát v úvahu použité materiály, pak jde zejména o dekor materiálu ze kterého budou samotné korpusy skříněk a kuchyňská dvířka. Dalším krokem je dekor pracovní desky. Drátěných doplňků do kuchyňských linek je celá řada a tak jsme pro vás vybrali ty nejpraktičtější, které můžete shlédnout v naší fotogalerii. Ostatní vybavení lze shlédnout na stránkách výrobců jako je firma Mivokor, nebo Idealtrade.

Ostatní nábytek

Ostatní sektorový nábytek za který můžeme považovat například komody, různé skříňky, obývací stěny, šatní skříně nebo dětcké pokoje, či ložnice lze navrhnout též přesně podle vašich představ. Můžete se nechat inspirovat v naší fotogalerii. Každý má jiný vkus, ať se jedná o materiál, nebo tvar nábytku. Z našich kompletních vzorníků si můžete vybrat dekor který se vám bude líbit.

Pokud máte jasnou představu, či máte katalog, stačí zadat rozměry a zdarma zpracujeme cenovou nabídku. Pro náročnější zákazníky vlastníme vzorky hliníkových dvířek, skel, lesklých povrchů i barevně tónovaných skel (LACOBEL). Co si jen lze představit. V dnešní době je na trhu velké množství doplňků, které lze do vašeho nábytku umístit. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a zeptat se na to co vás zajímá.

Kontaktovat nás můžete jak po telefonu, tak přes mail, který je uveden v kontaktech. Není žádný problém využít též našeho poptávkového formuláře. Na dotazy odpovídáme nejpozději do druhého pracovního dne.

Součástí zaměření zakázky je ukázka použitých materiálů pro Vaše snadnější rozhodování.