Truhlářství - Jiří Jakeš

Zakázková výroba nábytku na míru

Zakázková výroba nábytku je stěžejní odvětví naší firmy. Výrobou nábytku jsme schopni poskytnou každému zákazníkovi, vše podle jeho představ od malé skříňky přes vestavěnou skříň, až po velkou kuchyňskou linku s barovým pultem, včetně dodání elektrospotřebičů.

Pokud budete mít zájem o náš nábytek, neváhejte nás kontaktovat. Naše hlavní lokalita je Tábor a celý jihočeský kraj. Není pro nás problém uspokojit požadavky zákazníků i v jiných částech ČR, jako je například Praha a celý středočeský kraj. Pokud Vás ovšem přesvědčíme o naší kvalitě a atraktivních cenách i z jiných koutů ČR, z naší strany nebude problém s realizací zakázky.

Nabízíme Vám kompletní sortiment dekorů laminovaných dřevotřískových desek na rozdíl od konkurenčních firem, nebo výrobců sériově vyráběného nábytku, kde jsou možnosti výběru značně omezené. Náš vzorník nyní čítá 362 dekorů od výrobců Kronospan (ČR) a Egger (D) a 25 dekorů v povrchové úpravě vysoký lesk od výrobce Thermopal (D).

Vestavěnou skříň, nebo kuchyňskou linku samozřejmě nedělá jen materiál ze kterého jsou korpusy vyrobeny. Dveře, vnitřní vybavení skříní, doplňky a zpracování jsou nedílnou součástí kvalitního a na pohled hezkého výrobku. Zde také nabízíme velkou řadu doplňků jako jsou, kování posuvných dveří na vestavěné skříně, profilovaná dvířka na kuchyně, osvětlení, úchytky, zásuvky s tlumičem nárazu, drátěný program, 30 druhů skel, zrcadla, lacobel a jiné doplňky, které dělají výrobek kvalitním výrobkem.